Referencje - Dom Zrajkowski domy z drewna, domy z bali
PL DE
Odwiedź nas na Odwiedź nas na facebook
Referencje
Referencje - Konrad Kudraszow

Konrad Kudraszow280 m2

Firmę DOM Zrajkowski znalazłem przez Internet. Urzekło mnie to, że jest rodzinną, samowystarczalną firmą. Nie do końca interesowały mnie projekty domów z katalogu, gdyż chciałem, by dom miał oryginalny charakter. Na szczęście firma DOM Zrajkowski współpracuje z interesującym biurem projektowym, które zaproponowało mi dom na miarę moich potrzeb. Zależało mi, by powstał dosyć szybko i nie zawiodłem się. Szef firmy Pan Jan Zrajkowski już przy podpisywaniu dokumentów zagwarantował, że wszystko zostanie zrealizowane zgodnie z założeniami, a to dzięki dobrze rozwiniętej logistyce. Tak się też stało. Mimo, że powierzchnia domu jest spora i wynosi 280m2, to powstał on w dwa tygodnie. Ekipa pracowała szybko, sprawnie i naprawdę rzetelnie. W domu mieszkam już ponad 2 lata i jak na razie wszystko wydaje się być w najlepszym porządku. Solidne wykonanie i wysoka jakoś materiałów tworzy niepowtarzalny komfort mieszkania. Poza tym firma mile mnie zaskoczyła pomysłowością i twórczymi rozwiązaniami, dlatego też zdecydowałem się na dobudowę budynku gospodarczego z poddaszem. Sam jestem kreatywnym człowiekiem i wymagam tego od innych, dlatego też rekomenduję firmę DOM Zrajkowski jako w pełni profesjonalną i będącą w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających klientów.
Referencje - Konrad Kudraszow

Anna Czech240 m2

Z prawdziwa przyjemnością mogę podzielić sie z Państwem moim pozytywnym doświadczeniem we współpracy z firmą Dom Zrajkowski, której to zleciłam wykonanie kompleksowej usługi budynku mieszkalnego z drewna o łącznej powierzchni 240 m2 oraz odrębnego budynku garażowego o pow. 60 m2 również wykonanego z litego bala o gr. 13 cm.
Zakres wykonywanych prac obejmował:
1. Wykonanie fundamentów
2. Wykonanie ścian parteru z litego bala
3. Wykonanie kominów i ścian działowych parteru i poddasza
4. Wstawienie stolarki zewnętrznej plastikowej łącznie z drzwiami antywłamaniowymi
5. kompleksowe pokrycie blachodachówką
6. ocieplenie ścian i położenie izolacji przeciwwilgoceniowej
8. obłożenie ścian płytą OSB oraz kartonowo-gipsową.
9. docieplenie wełna mineralna
10. Impregnacja drewna
11. Oszalówkowanie sufitów i części ścian oraz ich impregnacja i lakierowanie
12. Ułożenie podłóg drewnianych (deska sosnowa)
13. Zrobienie schodów wewnętrznych
Poza umową w ramach dodatkowej usługi dokonano obróbki okien, drzwi, parapetów, listew przypodłogowych itp. elementów wykończeniowych.
Stwierdzam, iż roboty budowlane zostały ukończone terminowo oraz zgodnie z zawarta wcześniej umową a współpraca z firmą Dom Zrajkowski, jej kierownictwem tj. Panem Janem Zrajkowskim oraz z bezpośrednią grupą realizacyjno-budowlaną - układała sie pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie w oparciu o najnowocześniejsze technologie budownictwa z drewna a jej efekt prac możecie Państwo obejrzeć na załączonych zdjęciach wyżej opisanej inwestycji.
Mogę polecić Państwu firmę Dom Zrajkowski jako firmę rzetelną, fachowa i w pełni realizującą potrzeby klienta.
Hotel

Tomasz Falkowski

Na zlecenie naszego Hotelu Faltom firma DOM Elżbieta Zrajkowska wybudowała karczmę z zapleczem gastronomiczno-socjalnym.
Proces realizacji budowy odbywał się w krótkim czasie przy trudnych warunkach atmosferycznych i terenowych. Ze względu na otaczające teren budowy okazałe drzewa konieczne było stosowanie dźwigu oraz ciężkiego sprzętu.
Firma DOM profesjonalnie rozwiązała wszystkie problemy techniczne, koordynowała roboty z naszymi podwykonawcami.
Dzięki temu powstał solidny, masywny obiekt wykonany z zachowaniem sztuki ciesielskiej, wkomponowany w otaczającą go przyrodę.
Polecam Firmę DOM jako profesjonalnego wykonawcę.
Hotel

Włodzimierz Witaszewski210 m2

Firma „DOM Elżbieta Zrajkowska” podjęła się wybudowania mi domu z bali pod Pułtuskiem. Jestem doświadczonym architektem. Podziwiam sprawność i fachowość ekipy budującej mój dom. Znakomita współpraca w świetnej atmosferze pozwalała mi skorygować moje nie do końca przemyślane niektóre decyzje. Mieszkam w tym domu drugi rok. Drobne poprawki zauważonych usterek, dosłownie na telefon, zostały usunięte bez zwłoki. Szczególnie polecam znakomity materiał z jakiego wykonany jest dom. Precyzyjna obróbka, żywiczne drewno, które przeżyje moich synów i fachowa ekipa budzą zaufanie do firmy Pana Jana Zrajkowskiego. Polecam serdecznie.
Referencje - Henryk Bartlewski

Henryk Bartlewski600 m2

Karczma Bartlowizna w Goniądzu
Skorzystałem z usług Firmy DOM Zrajkowski przy rekonstrukcji karczmy z XVIII w. Budowa zakończyła się po około 4 miesiącach. Materiał jaki został użyty to starodrzew z Puszczy Knyszyńskiej, czyli ponad 190 letnie drzewa. Dach pokryto trzciną, bale wykonano z drzewa sosnowego. Powierzchnia budynku to ok. 600 m2. Skrupulatne wykończenie sprawia, że z pewnością mogę firmę polecić.
Referencje - Joanna Franczak

Joanna Franczak1270 m2

Karczma Rzym Pawłówek k.Bydgoszczy
Wraz z żoną zapragnęliśmy wybudować karczmę, która doskonale wpasuję się w tradycję i kulturę naszego regionu. Przeszukaliśmy ogrom przedsiębiorstw i wybraliśmy firmę DOM. Mieszkamy w okolicach Bydgoszczy i mieliśmy obawy czy brygada budowlana podoła takiej odległości i czy inwestycja powstanie bez żadnych utrudnień. Pan Jan osobiście zagwarantował, że budowa zostanie ukończona zgodnie z ustaleniami. Tak się też stało – solidna i pracowita ekipa, karczmę o powierzchni 1270 m2 zbudowała w 6 miesięcy. Głównym budulcem był bal sosnowy (starodrzew). Ściany dwuwarstwowe. Jednak na szczególną uwagę zasługuje dach, wykonany w tradycyjny sposób z deski osikowej. Końcowy efekt był powalający. Karczma ma niepowtarzalny ludowy klimat. Będąc w środku ma się wrażenie jakby czas się zatrzymał setki lat temu. Gorąco polecamy firmę DOM – nam spełniła jedno z najpiękniejszych marzeń.
Referencje - Kamil Borawski

Kamil Borawski340 m2

Wybrałem firmę pana Jana, ponieważ szukałem przedsiębiorstwa znajdującego się jak najbliżej miejsca budowy. Okazało się jednak, że firma DOM jest w pełni profesjonalna i nie mogłem lepiej trafić. Projekt domu jednorodzinnego wykonaliśmy we własnym zakresie. Nasze rodzinne gniazdko ma 340 m2 i ku naszej uciesze powstało w 4 miesiące. Pan Jan doradził, by do budowy użyć sosny i wykorzystać technologię lity bal. Mieszkamy i żyjemy w domu już 3 lata, a satysfakcja z tak dobrego wyboru projektu i firmy nadal trwa. Warto dodać, że w tym samym czasie firma DOM budowała nie małych rozmiarów budynek gospodarczy mojemu ojcu Eugeniuszowi Borawskiemu. Rekomenduję wszystkim serdecznie.
Referencje - Tomasz Kamiński

Tomasz Kamiński240 m2

Rekomenduję firmę "DOM" Pani Elżbiety Zrajkowskiej z siedzibą Białystok ul.Europejska 11 Grabówka jako profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia wysokiej jakości usług budowlanych. Firma specjalizuje się w budownictwie domów drewnianych i innych obiektów. Firma "DOM" będąc w branży od wielu lat charakteryzuje się potężnym doświadczeniem, solidnością i wiarygodnością. Posiada doświadczoną kadrę oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantujący najwyższy poziom wykonywanych usług. Jest firmą w pełni przygotowaną do kompleksowego i profesjonalnego wykonywania zleceń budowlanych. Obiekt wykonany dla mnie, spełnił moje oczekiwania. Rekomenduję Firmę "DOM" dla następnych zleceniodawców, ponieważ jest godna polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych. Współpraca była przyjemnością
Referencje - Eugeniusz Borawski

Eugeniusz Borawski300 m2

Skorzystałem z usług firmy DOM przy budowie budynku gospodarczego, który został wykonany według moich potrzeb i projektu. Zaufałem i nie zawiodłem się. Budynek powstał błyskawicznie bo już w miesiąc, a przecież wcale nie jest mały, bo ma około 300 m2. Korzystam z niego już trzeci rok i do tej pory nie natknąłem się na żadne usterki. Polecam wszystkim szukającym niestandardowych budynków.
Karczma

Barbara Gałan600 m2

W roku 2003 postanowiłam pobudować restaurację na posiadanym od wielu lat gruncie.Przeglądając oferty firm budowlanych natrafiłam na firmę "DOM"Pana Jana Zrajkowskiego. Firma ta współpracuje z biurem projektowym specjalizującym się w wykonywaniu projektów budynków z bala. Po uzgodnieniu szczegółów i podpisaniu umowy firma Pana Jana przystąpiła do realizacji projektu. Obiekt został wybudowany zgodnie z ustalonym terminem pod czujnym i profesjonalnym okiem Pana Jana. Niestety zrządzeniem losu w kwietniu 2011r na skutek pożaru budynek ucierpiał w znacznym stopniu. Na uwagę zasługuje fakt, 'że rozmiar strat byłby o wiele większy, gdyby nie użyte do budowy wysokiej jakości impregnaty ogniotrwałe. W zaistniałym stanie, jakaż była moja wielka wdzięczność za otrzymany telefon od Pana Jana Zrajkowskiego a wraz z nim za słowa otuchy i zaoferowaną pomoc przy rozbiórce spalonej kondygnacji karczmy i propozycji odbudowy. Po usunięciu spalonych i uszkodzonych elementów konstrukcji budynku, szczegółowe oględziny wykazały konieczność rozbiórki wszystkich ścian budynku celem sprawdzenia stanu zawilgocenia włókniny po akcji gaśniczej. W efekcie tych działań wszystkie ściany budynku zostały wymienione na nowe i tak naprawdę powstała nowa karczma. Pragnę wyrazić najwyższe uznanie dla ekipy budowlanej skierowanej przez Pana Jana do odbudowy karczmy. Współpraca układała się świetnie . Całokształt prac został zrealizowany z zachowaniem staranności w oparciu o najnowsze technologie w zakresie budowli z drewna. Do odbudowy, tak jak siedem lat wcześniej użyto wysokiej jakości drewna sosnowego/ starodrzew/.Budynek bardzo starannie docieplony o czym można się było przekonać podczas zimowej mrożnej aury. Rekomenduję firmę "DOM" przyszłym zleceniodawcom jako w pełni profesjonalną i rzetelną godną polecenia. następnym zleceniodawcom.
Karczma

Malinowscy160 m2

Skorzystaliśmy z usług budowlanych firmy "DOM”, która zajmuje się budową domów drewnianych. Firma ma siedzibę na terenie województwa podlaskiego, a dokładnie w Białymstoku.
"DOM” wybudowała nam dom drewniany z konstrukcji ściany dwuwarstwowej w Strabli gm. Wyszki. Dom wykonano solidnie bez jakichkolwiek poprawek, w ciągu 4 miesięcy (szybko). Nie mieliśmy żadnych problemów.
Szef tej firmy (Jan Zrajkowski) jest odpowiedzialny i zaangażowany. Jego osoba to doskonała wizytówka firmy otwartej na kontakt z inwestorami. Dom jest śliczny i do opinii dodajemy fotki naszego domu.
Polecamy Firmę "DOM" dla wszystkich, którzy chcieliby mieć piękny dom z drzewa, firma jest SUPER.